Наголос

акцентуй на головному!

Нафтогаз на третину підвищив листопадові ціни на газ для населення

КИЇВ. 27 жовтня. УНН. ГК “Нафтогаз України” підвищила ціни на газ для своїх побутових клієнтів за місячним контрактом – з 4,7 грн/куб. м у жовтні до 6,33 грн/куб. м у листопаді – на майже 35%, за річним контрактом ціна зросте з 5,24 грн/куб. м до 6,45 грн/куб. м – на 23%. Про це УНН повідомляє з посиланням на пресслужбу компанії.

“Ціна на природний газ в листопаді в рамках тарифу “Місячний” становить 6,33 грн/куб.м. з ПДВ (без вартості розподілу). Для тих клієнтів, які у листопаді підключать тариф “Річний”, ціна газу на наступні 12 місяців становитиме 6,45 грн/куб.м з ПДВ (без вартості розподілу)”, – йдеться у повідомленні.

Натомість, вказали у компанії, клієнти, які підключили тариф “Річний” в попередні періоди, продовжуватимуть сплачувати за газ за ціною, яку зафіксували при переході на річний тариф.

“Зміни цін на газ в листопаді обумовлені, в першу чергу, сезонним фактором та збільшенням оптової ціни на блакитне паливо”, – пояснили у компанії.

Додамо, ГК “Нафтогаз України” – лише одна з газопостачальних компаній в Україні.

Нагадаємо, ГК “Нафтогаз України” почала підвищувати ціну на газ для своїх клієнтів у вересні, у жовтні вона була незмінною.

Джерело: УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *