КИЇВ. 27 жовтня. УНН. ГК «Нафтогаз України» підвищила ціни на газ для своїх побутових клієнтів за місячним контрактом — з 4,7 грн/куб. м у жовтні до 6,33 грн/куб. м у листопаді — на майже 35%, за річним контрактом ціна зросте з 5,24 грн/куб. м до 6,45 грн/куб. м — на 23%. Про це УНН повідомляє з посиланням на пресслужбу компанії.

«Ціна на природний газ в листопаді в рамках тарифу «Місячний» становить 6,33 грн/куб.м. з ПДВ (без вартості розподілу). Для тих клієнтів, які у листопаді підключать тариф «Річний», ціна газу на наступні 12 місяців становитиме 6,45 грн/куб.м з ПДВ (без вартості розподілу)», — йдеться у повідомленні.

Натомість, вказали у компанії, клієнти, які підключили тариф «Річний» в попередні періоди, продовжуватимуть сплачувати за газ за ціною, яку зафіксували при переході на річний тариф.

«Зміни цін на газ в листопаді обумовлені, в першу чергу, сезонним фактором та збільшенням оптової ціни на блакитне паливо», — пояснили у компанії.

Додамо, ГК «Нафтогаз України» — лише одна з газопостачальних компаній в Україні.

Нагадаємо, ГК «Нафтогаз України» почала підвищувати ціну на газ для своїх клієнтів у вересні, у жовтні вона була незмінною.

Джерело: УНН