КИЇВ. 18 червня. УНН. У Закарпатській області посилюють карантинні обмеження через зростання кількості хворих на COVID-19. Відповідне рішення прийняла регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, передає УНН з посиланням на пресслужбу Закарпатської ОДА.

Так, зокрема забороняється:

• організація і проведення весіль за участю більше ніж 10 осіб;

• проведення поминок і ритуальних заходів з поховання померлих за участю більш ніж 10 осіб у приміщеннях і на 20 осіб на відкритому повітрі;

• роботу спортивних залів, фітнес-центрів, тренажерних залів та проведення спортивних заходів на стадіонах з кількістю учасників понад 20 осіб;

• роботу закладів дошкільної освіти;

• роботу басейнів, спа-зон та розважальних закладів;

• роботу ресторанів, кафе, інших закладів харчування в закритих приміщеннях;

• міжобласні пасажирські перевезення автомобільним транспортом;

• проведення масових культурно-розважальних заходів, у яких заплановано участь більше 10 осіб крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, навчально-тренувальних зборів спортсменів національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських, національних видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю, навчально-тренувального процесу спортсменів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів, екскурсійного обслуговування екскурсійних груп у кількості не більше ніж 50 осіб.

Крім того, комісія вирішила відновити роботу КПВВ на Абранському перевалі (автодорога М-06 Київ-Чоп) з проведенням температурного скринінгу в’їжджають на територію області.

Додамо, що останніми днями в області фіксують антирекорди виявлених хворих на COVID-19. Кількість нових випадків СОVID-19 за останні 7 днів на 100 тисяч населення становить 32.07, при заявленому показнику, який необхідний для послаблення карантину, не більше 12 осіб на 100 тисяч населення.

Нагадаємо, що в Україні вже понад 34 тис. випадків COVID-19, за добу антирекорд – 829.

Джерело: УНН