КИЇВ. 14 лютого. УНН. Український моряк 8 лютого зник з борту судна «Вікторія», це сталася в нейтральних водах Перської затоки на шляху до Ірану. Таким чином майже за два тижня вже третій український моряк зник з судна. Про це УНН повідомили у пресслужбі благодійної організації «Фонд допомоги морякам «Ассоль».

«За 16 днів з кінця січня по початок лютого вже втретє в Україну приходить моторошна звістка про зникнення з борта судна українського моряка світового торгового флоту. 8 лютого 2020 року з борту судна «Вікторія» (cargo ship, прапор Belize, IMO 9065912) зник Горяєв Олександр Олександрович, 17.04.1987 р.н. громадянин України. Пригода сталася в нейтральних водах Перської затоки на шляху до Ірану», — повідомили у фонді.

Як зазначається, рідні скаржаться, що інцидент стався 8 лютого, однак представник крюїнгової компанії повідомив рідним цю звістку 13 лютого. «Після списання капітану і старпому, на їх місце прийшли громадяни Росії з Ростова-на-Дону, з якими у зниклого Горяєва А.А. були непорозуміння, про це Горяєв А.А. повідомив рідним в телефонній розмові 23.01.2020 р.», — йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що з судна Green Italia зник український моряк. Також біля берегів США зник український моряк.

Джерело: УНН