Наголос

акцентуй на головному!

На Донбасі зафіксували російську військову техніку, розміщену з порушенням ліній відведення

Українська сторона СЦКК повідомляє про грубі порушення з боку збройних формувань Російської Федерації та її найманців, про що йдеться у звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

Як повідомляє пресслужба штабу ООС, 15 лютого БПЛА місії зафіксували 23 одиниці озброєння на непідконтрольній уряду України території:  11 одиниць 122-мм самохідних гаубиць 2С1 «Гвоздика» та 6 одиниць 122-мм гаубиць Д-30А «Жаба» на полігоні поблизу населеного пункту Бугаївка Луганської області;  2 одиниці 122-мм самохідних гаубиць 2С1 «Гвоздика» та 4 одиниці 122-мм гаубиць Д-30А «Жаба» поблизу населеного пункту Біле Луганської області.

Зазначене озброєння розміщене з порушенням встановлених ліній відведення.

Міні-БПЛА зафіксував 20 одиниць озброєння, розміщеного за лініями відведення, але за межами виділених місць зберігання:  10 одиниць танків Т-64 й Т-72, 6 одиниць мінометів та 3 одиниці зенітно-ракетних комплексів «Стріла-10» на полігоні поблизу населеного пункту Бугаївка Луганської області; танк Т-64 поблизу житлового району в населеному пункті Перевальськ Луганської області.

У звіті місії також ідеться про військову присутність та присутність військового типу в зоні безпеки. Так, поблизу населеного пункту Лобачеве Луганської області БПЛА дальнього радіуса дії зафіксував 6 одиниць бойових броньованих машин.

Вищезазначені факти свідчать про те, що представники збройних формувань РФ продовжують демонструвати небажання виконувати раніше досягнуті домовленості.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *