КИЇВ. 15 березня. УНН. На борт літака в Італії допущено 123 особи для евакуації з Італії. Троє громадян не встигли прибути в аеропорт. Про це заявили представники уряду на брифінгу щодо спеціального рейсу авіакомпанії Sky Airlines для евакуації українців, передає кореспондент УНН.

«123 громадяни «зачекінені» (допущені на борт – ред.)», — сказав міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

Також він зазначив, що серед допущених пасажирів також іноземці, які мають право проживання в України.

«Троє людей з додаткового списку, з групи, яку ми сформували, вони не з’явилися вчасно в аеропорт і, відповідно, не сіли на борт. Тому спочатку було 126 людей, як я озвучував, але цифра зменшилася до 123», — сказав міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Як повідомлялося раніше в УНН, з України вилетів літак для евакуації українців з Італії. До України евакуюють понад 100 осіб, в тому числі іноземців. 

Нагадаємо, евакуйовані українці з Італії пройдуть дві перевірки, літак сьогодні прибуде до «Борисполя». Також у МОЗ зазначили, що на борту з евакуйованими українцями з Італії перебуватимуть медики.

Також у МОЗ запевнили у тому, що евакуйовані з Італії українці нестимуть відповідальність, в разі порушення самоізоляції.

Джерело: УНН