104689

У разі ухвалення радою директорів МВФ позитивного рішення, Україна отримає транш обсягом близько одного мільярда доларів.

Рада директорів Міжнародного валютного фонду планує 3 квітня розглянути питання щодо виділення Україні наступного траншу за програмою розширеного фінансування EFF. Про це у четвер, 30 березня, повідомив постійний представник МВФ в Україні Жером Ваше, інформують Українські новини.

Про запланований розгляд керівництвом МВФ українського питання 3 квітня повідомив також міністр фінансів України Олександр Данилюк. “Робота завершена спільними зусиллями. Питання України буде розглянуто радою директорів МВФ 3 квітня”, – повідомив Данилюк зранку у четвер в своїй сторінці у Facebook.

Завершення третього перегляду програми фінансування дозволить Україні отримати транш обсягом близько одного мільярда доларів.

Раніше рада директорів МВФ відклала обговорення третього перегляду програми для України і виділення чергового кредитного траншу, яке було заплановане на 20 березня. За даними українського мінфіну, перенесення термінів проведення засідання викликано винятково потребою в уточненні розрахунків економічних наслідків заходів, застосованих Україною у відповідь на блокаду Донбасу і захоплення українських підприємств на непідконтрольних уряду територіях Донецької та Луганської областей, а також у зв’язку з визнанням Росією документів, виданих на цих територіях.