640x360

У центрі Києва, на проїжджій частині вулиці Грушевського, мітингувальники за політичну реформу розбили намети, що значно сповільнило рух у столиці.

Поліція заявляє, що не має повноважень звільняти вулицю для проїзду. Так, рух по довколишніх вулицях значно ускладнився.

Зокрема, затори утворилися на бульварі Лесі Українки у сторону центру, вулицях Алмазова, Коновальця, Мазепи, алеї Героїв Крут, провулку Бутишева, Парковій алеї.

У напрямку центру також стоять мости Метро і Патона. Також пробки очікують водіїв на Набережному шосе і вулиці Набережно-Рибальській.

На перетині цієї вулиці і Кріпосного провулка стоїть кордон правоохоронців і встановлено огорожу з металевої сітки. Однак пройти до місця проведення акції через кордон можна безперешкодно.

Зараз під стінами Верховної Ради знаходиться близько 200 учасників акції протесту, повідомляє Інтерфакс-Україна, посилаючись на інформацію Міністерства внутрішніх справ України.

– З них представники Руху нових сил – до 50 осіб, батальйону Донбас – до 100 осіб і Справедлівості- до 50 осіб, – йдеться у повідомленні на сторінці МВС в Facebook.

За даними правоохоронців, у цілому ситуація в місці проведення масових заходів контрольована.

– Там є досить велика кількість поліції і військовослужбовців Нацгвардії, щоб забезпечити безпеку громадян і безперешкодне функціонування державних установ, – повідомляють в МВС.