Наголос

акцентуй на головному!

Міністр оборони Таран працевлаштував своєю помічницею 30-річну хостес

Як повідомляють наші джерела в уряді, 66-річний керівник міноборони Андрій Таран, неодноразово піддавався критиці за «совкові» методи керівництва відомством. Але він не побоявся призначити на хорошу посаду спеціаліста за реальні видатні якості, а не нудні рядки в резюме.

Тепер у його приймальні працює в якості головного консультанта, заступника міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації 30-річна уродженка м. Лохвиця Полтавської області Аліна Г.

За наявними у відкритих джерелах даними, у дівчини середня спеціальна освіта. Вона регулярно відвідує Російську Федерацію і навіть працювала у московському ТОВ «Карусель» з жовтня 2014 року по лютий 2015 в якості дитячого аніматора. І вже до призначення у помічниці міністра Тарана підробляла хостес у нічних клубах Кіпру, Чехії та Лівану. Там вона завела багаж знайомств з іноземними громадянами, до речі, з якими продовжує спілкуватися до сих пір. При чому за допомогою соціальних мереж «ВКонтакте» і «Одноклассники», та просто виїжджаючи на спільний відпочинок за кордон. Але це не завадило Аліні Г. отримати допуск до режиму секретності, покладений для роботи у приймальні воєначальника.

Незважаючи на вищевикладені мале-е-енькі фактики, повна відсутність досвіду роботи на держслужбі і невідповідність рівня освіти займаної посади, за обороноздатність і плюс діджіталізацію всієї країни можна не переживати. Принаймні, міністру оборони Тарану, йому така співробітниця точно подобається.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *