71379_w_700

Німецький канцлер Ангела Меркель та президент Франції Франсуа Олланд прагнуть використати переговори в Мінську щодо врегулювання конфлікту в Україні заради підвищення власних політичних рейтингів, адже наступного року в обох країнах відбудуться вибори.

Таку точку зору висловив військовий експерт Олексій Арестович і додав, що “Мінськ” протриває в нинішньому вигляді ще довго.

“Олланд і Меркель роблять хорошу міну при поганій грі – вони сподіваються отримати в рамках цього процесу хоча б якісь формальні результати, які можна було б пред’явити як свої зовнішньополітичні досягнення: у Франції та Німеччині незабаром вибори”, – пише Аресторвич у своєму блозі на “Апостроф” і додає, що Україні нема куди поспішати.

“Ми не можемо прийняти умови Путіна, однак можемо вдало грати в одній упряжці зі США і Британією, вміло лавіруючи в переговорах з Берліном і Парижем. Путін же неминуче буде йти на приватні поступки, тому і звільнення частини заручників, і приватне врегулювання в інтересах тих громадян, які проживають на окупованих територіях, і переговори щодо обміну полоненими так чи інакше відбуваються і дають певні результати”, – зазначив експерт.

В той же час Арестович переконаний, що війна з Росією – це ще дуже надовго.

Нагадаємо, раніше Знай.ua повідомляв, що Україна нарешті зможе грюкнути дверима в Мінську.