КИЇВ. 1 серпня. УНН. На озброєння спецпризначенців «ДОЗОРу» передали штурмові гвинтівки UAR-15, які мають повністю замінити автомат Калашникова. Про це повідомляє пресслужба ДПСУ, інформує УНН.

«10 окремий загін оперативного реагування «ДОЗОР» отримав нові штурмові гвинтівки UAR-15 під патрон 5,56×45 мм. Це найбільш поширений калібр зброї в країнах Північно-Атлантичного Альянсу. Планується, що UAR-15 повністю замінить автомат Калашникова. Гвинтівка має модульне компонування, верхня частина ствольної коробки та цівка мають напрямні типу Пікатіні для установки прицільних пристосувань та інших тактичних аксесуарів», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у цій моделі застосована газова система «CARBINE» з регульованим газовим блоком, що забезпечує плавну роботу автоматики. Модульна конструкція дозволяє легко робити заміну різних компонентів: прикладу, цівки, пістолетної рукоятки та іншого навісного приладдя, тим самим налаштовуючи гвинтівку для зручності в експлуатації.

«Гвинтівку виготовляють в Україні з вітчизняних і американських комплектуючих. Зокрема, ствол та ударно-спусковий механізм, від яких безпосередньо залежить кучність стрільби, виготовлені в США компанією «Daniel Defense», — резюмували прикордонники.

Як повідомлялося раніше в УНН, у Службі зовнішньої розвідки не виключають повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Джерело: УНН