1460016184-4737-stanitsa-luganskaya

Представник України у підгрупі з безпеки Тристоронньої контактної групи Євген Марчук різко спростував ризик втрати Станиці Луганської через підписане в Мінську Рамкове рішення.

Відповідний запис він зробив на своїй сторінці в Facebook. «Скільки дурниць наговорилось в деяких ЗМІ щодо нещодавно підписаної угоди (Рамкове рішення — УНІАН) про відведення військ. Коли говорять різні псевдоексперти — це ще можна зрозуміти. Але коли починають «коментувати» дурниці посадові особи — це вже, як кажуть, «вообше», — написав він.

За його словами, «три ділянки (відведення сил — УНІАН) розміщені на лінії зіткнення і не «в», а «в районі населених пунктів». «У ці ділянки не входить жоден населений пункт або електростанція. У центрі двох ділянок: зруйнований міст через річку Сіверський Донець (Станиця Луганська) та непрацюючий через обстріли КПВВ біля Золотого. Мета — відремонтувати та запустити», — зазначив він. Як повідомляв УНІАН, раніше глава Луганської області Юрій Гарбуз заявив, «якщо українські військові підуть на кілометр, ми втратимо Станицю». Нагадаємо, 21 вересня в Мінську підписано рамкове рішення Тристоронньої контактної групи про розведення сил і засобів на трьох ділянках з певними координатами.