21

Авіакомпанія Lufthansa відкрила продаж на шість додаткових рейсів Київ-Франкфурт, які будуть виконуватися з 25 березня 2018 року.

Про це повідомляє Аvianews.

Нові рейси будуть вилітати з Франкфурта о 13:50, з Києва – о 18:05 і будуть виконуватися щодня, за винятком субот, на літаках А320 в двокласній компоновці.

Таким чином, після збільшення частоти польотів Lufthansa буде виконувати між Києвом і Франкфуртом 20 рейсів щотижня.

На даний момент Lufthansa літає з Франкфурта до Києва і з Мюнхена до Києва по 14 раз в тиждень на кожному напрямку. Таким чином, авіаперевізник повністю використав квоту на польоти, яка передбачена чинною міжурядовою угодою.

Воно, як повідомили avianews.com в Державіаслужбі, дозволяє українським і німецьким авіакомпаніям виконувати сукупно по 28 рейсів на тиждень на маршрутах між Києвом, Мюнхеном, Франкфуртом і Берліном і по 7 рейсів на тиждень на інших напрямках.

Співробітник прес-служби Lufthansa Неда Яфаров повідомила, що збільшення частоти фактично відбудеться за рахунок досягнення угоди між відповідальними міністерствами України та Німеччини.

Факт переговорів в коментарях на своїй сторінці в facebook підтвердив заступник міністра інфраструктури України Володимир Довгань. Однак в Державіаслужбі заявили, що переговори з цього питання не ведуться.