КИЇВ. 23 березня. УНН. Санкції проти РФ не були запроваджені у зв’язку з вірусами — вони були запроваджені через російську агресію проти України. Відповідно, лише прогрес у припиненні російської агресії проти Украіни може бути підставою для послаблення санкцій. Про це на брифінгу у понеділок заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, передає кореспондент УНН.

«Я бачу як Російська Федерація вкидає в публічний простір цю історію, що треба зняти санкції оскільки: а) відбувається гуманітарна криза; б) розгортається світова економічна криза і відповідно, потрібно знімати економічні обмеження для того, щоб допомагати країнам долати ці кризи. Я також володію інформацією непублічною і бачу, як різними каналами РФ починає працювати для того щоб доносити ці сигнали і схиляти до послаблення санкцій», — заявив Кулеба.

З його слів, так робить не лише Росії — так зараз, зокрема, робить Іран, який теж закликає до зняття санкцій на тлі епідемії коронавірусу.

«Наша позиція дуже проста: санкції не були запроваджені у зв’язку з вірусами — вони були запроваджені через російську агресію проти України. Відповідно, лише прогрес у припиненні російської агресії проти Украіни може бути підставою для послаблення санкцій», — додав міністр.

Нагадаємо, раніше у МЗС відреагували на пропозицію чиновника РФ “скасувати санкції через коронавірус”.

Джерело: УНН