КИЇВ. 12 жовтня. УНН. Державна комісія ТЕБ та НС рекомендує з 15 жовтня 2020 року школам розпочати канікули, а вишам перейти на дистанційну форму навчання. Про це повідомляє УНН з посиланням на пресслужбу Кабміну.

“На позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося 12 жовтня, розглянуто питання щодо особливостей роботи закладів освіти в період адаптивного карантину. Зокрема, Комісія прийняла рішення рекомендувати закладами загальної середньої освіти встановити з 15 по 30 жовтня 2020 року канікули, у наступний період — можливий перехід на дистанційну і змішану форму навчання з урахування епідеміологічної ситуації. Також рекомендовано закладам професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої та вищої освіти перейти з 15 жовтня по 15 листопада 2020 року на дистанційну форму навчання”, — вказано у повідомленні.

Зазначається, що студентам рекомендують виїхати з гуртожитків, окрім сиріт, осіб, позбавлених батьківського піклування, здобувачів освіти з тимчасово окупованих територій, “червоних” карантинних зон, іноземних громадян та осіб без громадянства та здобувачів освіти, які поєднують навчання з роботою.

“Відповідне доповнення до постанови “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641” повинні підготувати Міністерство охорони здоров’я та Міністерство освіти і науки на розгляд Кабінету Міністрів”, — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, МОН рекомендує вишам на місяць перейти на дистанційну форму навчання через COVID-19.

Також МОН направило рекомендації місцевим управлінням освіти щодо проведення канікул с 15 по 30 жовтня цього року.

Джерело: УНН