КИЇВ. 8 листопада. УНН. Рішення патріарха Олександрійського Феодора визнати главу ПЦУ митрополита Епіфанія робить неможливим його поминання патріархом Кирилом. Про це на своїй сторінці у Telegram повідомив голова синодального відділу зв’язків з громадськістю і ЗМІ Московського патріархату Володимир Легойда.

«З Олександрії прийшла вельми сумна новина про рішення патріарха Олександрійського Феодора визнати главу українських розкольників Сергія Думенка («митрополита Епіфанія) і внести його ім’я в диптихи Олександрійської церкви. Це робить неможливим поминання патріарха Олександрійського патріархом Московським і всієї Русі», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, головний секретаріат патріархії Олександрії і всієї Африки поширив офіційне повідомлення, де сповіщається про визнання патріаршого і синодального Томосу Вселенського Патріархату про автокефалію Української Церкви та включення імені предстоятеля Православної церкви України блаженнійшого митрополита Київського і всієї України Епіфанія до диптиху для поминання.

Джерело: УНН