КИЇВ. 12 березня. УНН. АТ «Укрзалізниця» запропонувало частині співробітників працювати віддалено на період карантину, введеного з 12 березня на три тижні для протидії коронавірусу. Про це УНН повідомили в пресслужбі УЗ.

«Керівництво Укрзалізниці, у зв’язку із запровадженням з 12 березня 2020 року в Україні тритижневого карантину для усіх закладів освіти, йде назустріч співробітникам, які мають дітей дошкільного або шкільного віку і яких немає з ким залишити на цей період вдома», — вказали у компанії.

Виконувач обов’язків голови правління АТ Желько Марчек вказав з цього приводу, що «за погодженням зі своїм безпосереднім керівництвом співробітники, які не залучені до безперервного виробничого процесу та забезпечення безпеки руху, матимуть право працювати віддалено — вдома, до завершення карантину або ймовірної зміни обставин». За його словами, співробітники, які мають необхідність працювати протягом періоду запровадження карантину дистанційно, повинні якомога швидше повідомити про це своїх керівників.

Крім того вказано, що Укрзалізниця на період карантину запропонує співробітникам скористатися такими можливостями, як надання щорічної відпустки поза межами графіку; встановлення неповного графіку роботи, правом на відпустку для догляду за дитиною віком до 14 років.

«Компанія також зобов’язала працівників скасувати, або відтермінувати закордонні відрядження та за можливості проводити робочі зустрічі у режимі онлайн-конференцій. Пасажирам Укрзалізниця рекомендує контролювати свій фізичний стан, за необхідності вимірювати температуру і за найменших ознак респіраторного захворювання (зокрема гарячки та кашлю) самоізолюватись та викликати лікаря; запровадити режим регулярного провітрювання приміщень; за можливості здійснювати дезінфекційні заходи», — відзначили у компанії.

Нагадаємо, з 12 березня в Україні запроваджується карантин для протидії коронавірусу.

Джерело: УНН