860872
Питання обговорювалося між прем'єр-міністром Канади Джастіном Трюдо, канцлером Німеччини Ангелою Меркель і президентом України Петром Порошенком.

Канада підтримала ініціативу щодо введення миротворчої місії Організації Об'єднаних Націй (ООН) на Донбас. Про це заявила глава МЗС країни Христі Фріланд.

"У всьому світі Канада веде переговори з низкою країн про життєздатність і корисність миротворчої та поліцейської місії в Україні", – йдеться у відповідній заяві.

Як зазначається, це питання обговорювалося між прем'єр-міністром Канади Джастіном Трюдо, канцлером Німеччини Ангелою Меркель і президентом України Петром Порошенком.

Крім того, за словами Фріланд, в останні тижні вона обговорила цю ініціативу з декількома європейськими урядами.

"Наш уряд знаходиться в центрі міжнародних зусиль з підтримки України, і ми докладаємо всіх зусиль, щоб будь-які миротворчі зусилля гарантували суверенітет і територіальну цілісність України", – підкреслила вона.

Як повідомлялося, спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер заявив, що РФ мусить вивести свої сили з Донбасу, аби миротворча місія ООН змогла розпочати свою роботу, а з українського боку для цього необхідна координація із ООН.