kabmin51111
Кабінет міністрів України сьогодні направив до Верховної Ради законопроект про відповідальність силових структур за неправомірний тиск на бізнес

"Проситиму депутатів Верховної Ради швидко розглянути законопроект, щоб ми до кінця року змогли його ухвалити", – заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман на засіданні уряду.

 

 

За словами Гройсмана, законопроект передбачатиме обов'язкову відеофіксацію обшуків, беззаперечний доступ адвокатів до проведення процесуальних дій, а також створення спеціальної комісії, яка розглядатиме випадки неправомірних дій силових органів.

"Коли приходять безпідставно на чесний легальний бізнес з обшуками, вилучають сервери, первинну документацію без будь-якої відеофіксації тощо. Це неприпустимо, ми маємо поставити в цьому питанні крапку. Ми спільно напрацювали законопроект – Міністерство юстиції, Міністерство внутрішніх справ, Секретаріат КМ, Офіс Омбудсмана, – для того, щоб урешті-решт спільно з парламентом, Президентом поставити у цьому питанні крапку", – наголосив прем'єр.