КИЇВ. 14 лютого. УНН. Інспекція штабу Місії (COE Contingent-Owned Equipment) перевіряла базовий табір у місті Гома 18 окремого вертолітного загону, який виконує завдання у складі Місії ООН зі стабілізації у Демократичній Республіці Конго. Про це повідомив помічник командира 18 ОВЗ по зв’язкам зі ЗМІ майор Ігор Бороздюк, передає УНН із посиланням на пресслужбу Міноборони.

Так, метою даної перевірки є контроль за належним забезпеченням і справністю тилового, речового майна, озброєння, автомобільної та спеціальної техніки, тощо — завезеного з України, за яке держава отримує відшкодування.

Розпочалась перевірка з брифінгу командира 18 окремого вертолітного загону полковника Мухаммада Буланбаєва, під час якого представникам комісії доведено структуру, завдання підрозділу та особливості їх виконання.

Під час перевірки інспектори оглянули житлові приміщення, перевірили забезпеченість особового складу необхідним майном, справність і безпечність електричних мереж та обладнання, місце приготування їжі, а також справність техніки та медичне забезпечення загону.

«За підсумками перевірки інспекцією Місією ООН відзначено високий рівень організації життєдіяльності українського контингенту, справність всієї техніки, озброєння та обладнання. Підрозділ готовий до виконання завдань в повному обсязі», — зазначив заступник командира 18 окремого вертолітного загону з тилу підполковник Василь Лошак.

Нагадаємо, за вказівкою штабу Місії ООН в ДР Конго екіпаж вертольоту Мі-8 зі складу українського національного контингенту в екстреному порядку проти ночі 9 лютого здійснив переліт з міста Ківанджу до аеродрому міста Гома, рятуючи життя тяжкохворого марокканського військового.

Джерело: УНН