Наголос

акцентуй на головному!

Харківська область оголосила про старт ІФА-скринінгу на коронавірус

КИЇВ. 3 червня. УНН. Директор Харківського обласного лабораторного центру МОЗ Любов Махота заявила, що в області вводяться дослідження на коронавірус методом ІФА, передає УНН з посиланням на “Суспільне”.

За словами Махоти, таких ІФА- тестів “набагато більше можна провести в добу, ніж методом ПЛР”.

“Тому я не хвилююся. Думаю, що буде все у нас добре, в нашій області, і пом’якшення (карантину – ред) буде нас стосуватися”, – сказала вона.

Чиновниця заявила, що устаткування, яке дає можливість проводити ІФА- тестування, є не тільки в лабцентрі.

“Що позитивного – методом ІФА можуть працювати багато лікувальних установ, в яких є лабораторії, які оснащені обладнанням для імуноферментного аналізу”, – сказала Махота, додавши, що станом на вчора вже проведено методом ІФА 115 досліджень в цілому.

У Харківській області всього підтвердили 1131 випадок коронавірусу, 48 осіб померли.

Нагадаємо, що в Україні почали проводити тестування методом імуноферментного аналізу (ІФА) на антитіла до коронавірус. При проведенні ІФА-тестування перевіряють наявність антитіл. Тест може показати, чи перехворіла людина коронавірусом, а також може показати, чи хвора людина зараз.

Як писав УНН, Україна стала п’ятою країною в світі, яка розробила власні ІФА-тести. Розробка належить вітчизняній компанії НПК “Діапроф-Мед”. А нещодавно компанія представила нові ІФА-тести на COVID-19 третього покоління.

Джерело: УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *