Наголос

акцентуй на головному!

Голова ВР підписав постанову щодо “антиковідного” штабу на чолі з Зеленським

КИЇВ. 27 жовтня. УНН. Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав постанову, якою Президенту рекомендується створити та очолити Національний штаб щодо протидії біологічним загрозам на тлі поширення коронавірусної хвороби COVID-19. Про це УНН повідомляє з посиланням на дані на сайті парламенту.

“26.10.2020 постанову підписано”, – сказано у повідомленні про стан проходження документа.

Йдеться про проект постанови ВР “Про заходи протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) та захисту всіх систем життєдіяльності країни від негативних наслідків пандемії та нових біологічних загроз” (реєстр. №4228), що має на меті надання рекомендацій Президенту України щодо створення Національного штабу протидії біологічним загрозам, із окресленням конкретних напрямів і задач координаційної роботи зазначеного штабу для протидії поширенню респіраторної хвороби COVID-19.

“Рекомендувати Президенту України утворити Національний штаб протидії біологічним загрозам та очолити його для організації оперативного реагування на поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) в Україні, підвищення спроможності національної системи охорони здоров’я, запровадження комплексної системи захисту вітчизняної економіки від наслідків пандемії, розробки та втілення ефективної безпекової стратегії України в умовах нових глобальних біологічних викликів”, – йдеться у текстіі документа.

Нагадаємо, ВР ухвалила цю постанову про заходи протидії поширенню COVID-19 в Україні 20 жовтня.

Джерело: УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *