Наголос

акцентуй на головному!

Глава МЗС Італії висилає двох росіян з країни через шпигунську справу

Міністр закордонних справ Італії Луїджи Ді Майо вручив послу Росії рішучий протест італійського уряду та повідомив про видворення з країни двох російських шпигунів. Він зазначив, що видворення має відбутися «негайно».

Про це голова МЗС Італії поінформував на своїй сторінці у Facebook, передає Європейська правда.

«Послу Росії в Італії у Міністерстві закордонних справ передали рішучий протест італійського уряду й повідомили про негайну висилку двох російських офіційних осіб, причетних до дуже серйозної справи. Я дякую нашій розвідці й усьому державному апарату, який щодня працює на безпеку нашої країни», — йдеться у повідомленні, яке написав Луїджи Ді Майо.

Раніше італійські ЗМІ повідомляли, що Міністерство закордонних справ Італії викликало російського посла Сергія Разова після затримання двох осіб за звинуваченням у шпигунстві на користь Російської Федерації. Одним із затриманих виявився офіцер російського посольства.

Нагадаємо, співробітники сил безпеки Італії затримали італійського та російського військовослужбовців у рамках розслідування справи про шпигунство.

Затримання було проведено відразу після таємної зустрічі двох військовослужбовців. Обох заарештували на місці злочину після передачі секретної документації італійським офіцером в обмін на грошову суму.

Італійський військовослужбовець продавав інформацію не тільки про Італію, а і про НАТО, а за останню угоду отримав 5 тисяч євро.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *