КИЇВ. 11 вересня. УНН. Товариство з обмеженою відповідальністю «Епіцентр К» не розрахувалося із ГУ Держпродспоживслужби у Києві за лабораторні дослідження. Про це УНН повідомили у пресслужбі управління.

За даними управління, контролери провели планову перевірку «Епіцентр К » ще у 2017 році. Тоді ж фахівці ГУ Держпродспоживслужби у Києві відібрали на лабораторні дослідження дитячі іграшки, миючі засоби, дитячий одяг, електро-побутові товари, електронну техніку та освітлювальну апаратуру.

Лабораторні випробування зразків товарів проводилися в ДП «Укрметртестстандарт». За результатами дослідження з’ясувалося, що 11 зразків не пройшли випробування.

Вартість цих досліджень становила понад 97 тис. грн.

Утім, у «Епіцентр К» не погодилися із невтішними результатами лабораторних досліджень. І відмовилися сплачувати їх вартість у добровільному порядку, пояснили у Держпродспоживслужбі.

Це стало підставою для контролерів звернутися до суду, оскільки останні сплатили вартість зразків та проведених випробувань у повному обсязі. І поінформували про це «Епіцентр К». Нині судовий спір досі триває.

У Держпродспоживслужбі додали, що Науково-дослідний центр випробувань продукції, який проводив випробування, є акредитованим Національним агентством з акредитації України на компетентність відповідно до вимог ДСТУ.

Тож, ГУ Держпродспоживслужба столиці не має підстав сумніватися у висновках лабораторних досліджень, хоч повну відповідальність за їх точність несе виключно ДП «Укрметртестстандарт», підкреслили контролери.

Джерело: УНН