Наголос

акцентуй на головному!

Причин для відновлення зростання криптовалют поки немає

Криптовалюти дешевшають, і тенденція зниження ціни зберігається протягом останніх півтора місяця. Огляд віртуального ринку з короткостроковим прогнозом надав UA-Times головний стратег по криптовалютам компанії TomiEx Анжей Ковальчук.

За останні 7 днів

  • XRP подешевшав на 15% до 0,86243 $,
  • Uniswap подешевшав на 13% до 23,24 $,
  • Bitcoin -9,3% до 23720 $,
  • Cardano -8,5% до 1,5336 $,
  • Polkadot -4,6% до 21,12%.

Причиною зниження цін виступає фактор регулювання крипторинку. Спочатку в травні Китай заборонив фінансовим компаніям надавати послуги, пов’язані з цифровими активами, а потім і США заговорили про додаткове регулювання. Китай прирівнює криптовалюти до цифрових товарів, що забороняє використовувати їх в якості платіжного інструменту. Можна сказати, що для криптоінвесторів ця новина стала одним з ключових чинників, які розгорнули вектор ринку.

В Україні, найчастіше, для інвесторів і населення цю корекцію транслюють як величезну можливість вигідно купити криптовалюту. Популярність у крипторинку все ще висока, можливостей з торгівлі криптовалютами багато, проте інвестори обережні. Пам’ять про події 2017 року, коли ціни пішли на корекцію вниз з 19000 $ до 3500 $, – жива. Багато людей в той момент не витримали ситуацію психологічно і фіксували збитки (мало хто зміг пересиджувати просідання протягом майже 3-х років). Тому на поточний момент чекати приплива інвесторів з України не доводиться. Переважно люди будуть чекати, поки новинний фон не покращиться.

Метою зниження ціни Bitcoin буде відмітка 27000$ вже в найближчому місяці. Ніякі новини, крім зниження порога регулювання у всьому світі, не стануть причиною для зростання вартості криптовалюти. Як ми бачили в 2021 році, періодично якісь твіти можуть провокувати активність і попит на окремі альткоїни і потрібно розуміти, що це чистої води спекуляція, яку ніякі новини передбачити не зможуть.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *