КИЇВ. 12 березня. УНН. Сьогодні в рамках виїзного засідання ТСК ВР (з питань розслідування будівництва футбольних міні-полів зі штучним покриттям у Києві), члени Комісії прийняли рішення відвідати 6 таких спортивних майданчиків. Однак, завод «ФФУ Продакшн» не має ніякого відношення до будівництва жодного з цих 6 обраних об’єктів. Про це йдеться у заяві заводу на сторінці Facebook, передає УНН.

«Завод «ФФУ Продакшн» виступав підрядником і головним виконавцем усіх робіт із реконструкції та будівництва 66 міні-майданчиків в столиці. Усі адреси цих полів та самі об’єкти перераховані у звіті тут:

https://ffu.ua/files/biblioteka/buklet-mayd-kiev-2018.pdf…

Із чим пов’язане рішення депутатів інспектувати абсолютно інші спортивні об’єкти — нам не відомо. Хто був чи є підрядником обраних членами ТСК об’єктів футбольної інфраструктури — нам також не відомо.

Відповідна заява «ФФУ Продакшн» публікується з метою уникнення можливого подальшого маніпулювання фактами та підміни понять», — йдеться в заяві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні з’явилося понад 1600 нових футбольних майданчиків

На підприємстві також наголосили на тому, що «радо запрошують» представників ТСК ВР відвідати футбольні міні-поля, збудовані саме «ФФУ Продакшн» в рамках програми бюджетного фінансування на 2017-2018 рр.

Як писав УНН, раніше члени «футбольної» ТСК ВР відвідали завод «ФФУ Продакшн». 

Джерело: УНН