КИЇВ. 14 листопада. УНН. Через місяць на КПВВ «Новотроїцьке» Донецької області відкриється сервісний центр. Про це повідомив під час відеозвернення віце-прем’єр-міністр — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков, передає кореспондент УНН.

«Я всього п’ятий день на самоізоляції, але розумію, що п’ятий день в заручниках у хвороби – це абсолютно не те, що наші громадяни відчувають 6 років в заручника під окупацією. Ми робимо все можливе, щоб їм допомогти і головне зберігати зв’язок, зв’язок між нами», — сказав Резніков.

Він зазначив, що тому 10 листопада Україна відкрила КПВВ в Донецькій та Луганській областях – чотири на Донеччині та три на Луганщині.

«До речі…ми відкрили два нових КПВВ в «Золотому» та «Щасті». Одночасно в самому «Щасті» ще й відкрився сучасний сервісний центр… «Щастя» — це новий стандарт, і вже на носі відкриття нового аналогічного сервісного центру в «Новотроїцькому» – це в Донецькій області. Буквально місяць і він буде працювати», — розповів Резніков.

Нагадаємо, 13 листопада повідомлялося, що на Донбасі наразі функціонує сім КПВВ, проте фактичний пропуск громадян здійснюється лише в контрольних пунктах в’їзду-виїзду «Станиця Луганська» — щодобово та «Новотроїцьке».

Джерело: УНН