Наголос

акцентуй на головному!

Bitcoin майже досяг ціни в $35 000. Що буде далі

Bitcoin консолідувався поблизу $35 000, підтверджуючи короткостроковий позитивний сценарій. Ціна закріпилася вище, що відкриває шлях до позначок вище $39 000 на найближчі дні, якщо підйому буде і далі притаманна поточна динаміка. Так вважає фінансовий директор і керівник департаменту торговельних операцій ICB Fund.

Останні дані Glassnode вказали на стабілізацію відтоку монет з гаманців майнерів на рахунку бірж і OTC-платформ. Поєднання рекордних капітуляцій власниками BTC (- $3,45 млрд) минулого тижня разом з утриманням психологічно важливої позначки в $30 000 говорить про локальній надмірності продажів. На це ж вказує і відсутність емоційної реакції на нові свідоцтва обмеження бізнесу найбільших криптовалютних бірж.

Попередження британського регулятора на адресу Binance про неприпустимість реклами для громадян країни, які прозвучали на вихідних, багато хто сприйняв як позитивний фактор, оскільки вони не стосувалися безпосередньо самих цифрових активів. Але це все-таки однобокий погляд. Між рядків читалося про те, що провідній біткоїн-біржі потрібно зайнятися «домашньою роботою» і виключити резидентів Великобританії з числа своїх клієнтів.

Ймовірно, подібні сигнали в майбутньому візьмуть скоординований характер, пам’ятаючи про аналогічні претензії регуляторів Канади, Японії і чутки про розслідування CFTC. Поки ж британці, які, до речі все ще можуть відкривати рахунки на Binance, втратили можливість поповнювати і виводити кошти на цю біржу за допомогою популярної платіжної системи Faster Payments.

Доводиться миритися зі згортанням бізнесу і китайським майданчикам – OK Coin закрила штаб-квартиру в Китаї, а Huobi виключила торгівлю деривативами для резидентів Китаю.

Продовження «сальвадорської теми» також стоїть під питанням. Симпатизуючий  Bitcoin мексиканський мільярдер, власник Banco Azteca – третього банку в країні – Рікардо Салінос Пліега, який напередодні заявив про готовність приймати першу криптовалюту, отримав різко негативну відповідь від місцевих регуляторів. У Кореї, згідно ЗМІ, місцеві біржі можуть зіткнутися із загрозою втрати доступу до банківських рахунків через лістингу що не заслуговує довіри монет.

Незважаючи на існуючий скепсис, знаходяться ті, хто вірить в неминучу завершення поточного непростого етапу. Так аналітики Jefferies висловили впевненість в тому, що регулювання в США не повторить шлях Китаю, а прихильниця Bitcoin і технологічного сектору Кеті Вуд через підконтрольну їй компанію ARK Invest спільно з 21Shares подала заявку на запуск Bitcoin-ETF. Позитивні новини зараз явно не завадять.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *