КИЇВ. 17 жовтня. УНН. Інформація керівника Укрспецекспорту Вадима Ноздрі про пріоритетність військово-технічного співробітництва з приватними компаніями Туреччини в сфері авіаційного двигунобудування в контексті порушення прав приватних китайських інвесторів ПАТ «Мотор Січ» — приклад подвійних стандартів і показник ненадійності України як партнера в міжнародних відносинах. Про це заявив Павло Розенко, ексвіце-прем’єр-міністр України, коментуючи недавнє інтерв’ю керівника Укрспецекспорту Ноздрі інтернет-виданню lb.ua, про яке ЗМІ згадали у зв’язку з візитом Зеленського в Туреччину, передає УНН.

Як відомо, з 2016 року українські органи влади блокують угоду китайських інвесторів з купівлі авіабудівного ПАТ «Мотор Січ». Накладений судом з ініціативи СБУ арешт на акції не дає можливості новим власникам брати участь в управлінні і модернізувати виробництво. Таку лінію дій української влади китайські інвестори назвали державним рейдерством, оцінили свої збитки від експропрійованих інвестицій і недоотриманого доходу в 3,5 млрд дол., а тепер найняли імениту американську юркомпанію і йдуть в міжнародний арбітраж з високими шансами на перемогу.

Однією з причин зупинки приватної комерційної трансакції в СБУ спочатку назвали ризики можливого трансферу технологій в сфері авіаційного двигунобудування в КНР.

«Дивовижна історія. Як ми бачимо із заяв Ноздрі, а також зі складу делегації, яка поїхала із Зеленським у Туреччину, українська влада дозволяє і вітає трансфер технологій авіабудування в цю країну, яка поводиться дуже активно на ринку озброєнь і в «гарячих точках планети». Причому мова йде не про древні радянські технологічні рішення, а про новітні ноу-хау для безпілотників.

І не про якесь заштатне держпідприємство, а про ЗМКБ «Івченко-Прогрес», яке володіє патентами на розробки, якими користується ПАТ «Мотор Січ». Тобто це державне КБ може передавити технології туркам — зауважимо, приватній турецькій компанії. А китайські інвестори «Мотор Січі» не можуть почати розвивати підприємство, яке взагалі не має патентів, тому що всі права інтелектуальної власності у «Івченко-Прогрес». Може, українська влада спеціально не пускає іноземних інвесторів на «Мотор Січ», щоб каламутити там схеми, як раніше?» — дивується Павло Розенко.

Нагадаємо, в своєму інтерв’ю гендиректор Укрспецекспорту Вадим Ноздря розповів про можливу співпрацю в сфері розробок і створення спільних виробництв у сфері авіаційного двигунобудування між Україною, ЗМКБ «Івченко-Прогрес» і приватної турецької компанії Baykar Makina. Зокрема, мова може йти про участь турецьких компаній в розробках двигунів для крилатих ракет — турецька сторона цікавиться цілою лінійкою двигунів ЗМКБ «Івченко-Прогрес» і ВАТ «Мотор Січ» для використання на своїх новітніх авіаційних платформах. ЗМКБ «Івченко-Прогрес» безпосередньо поставляє турбогвинтові двигуни АІ-450С для нового турецького стратегічного безпілотника Akinci.

«Про яку рівність інвесторів перед українським законом йдеться? Що дозволено Юпітеру не дозволено бику? Але ж рівність — одне з ключових положень двосторонньої Угоди про захист інвестицій між Україною і Китаєм, про порушення якої кричать на весь світ китайські інвестори «Мотор Січі». Вустами Ноздрі держава прямо зізнається в подвійних стандартах і нерівному ставленні до партнерів з різних країн! Дивно, що нашого посла в Китаї ще нікуди не викликали і не поставили хрест на серйозних двосторонніх відносинах і якихось контактах на вищому рівні», — вважає Павло Розенко.

Раніше Президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю агентству «Сіньхуа» висловився за поглиблення політичного, культурного і економічного україно-китайського співробітництва, а також розширення партнерства в сфері взаємної торгівлі. З цією метою, як повідомив президент Зеленський, готується засідання міжурядової україно-китайської комісії, а також висловив надію на зустріч з Главою КНР Сі Цзіньпіном.

Джерело: УНН