КИЇВ. 21 серпня. УНН. Голова депутатської фракції політичної партії «Слуга народу» Давид Арахамія під час презентації стратегії розвитку Миколаївської області анонсував оновлення військового флоту України, передає кореспондент УНН.

«Військова компонента дуже важлива. Ви знаєте, у нас на території регіону розташовані, розквартировані кілька повноцінних бригад. Ми плануємо, що у нас буде розквартировано командування морської піхоти, будується програма доступного житла для військових, на наступний рік ми її подвоїмо-потроїмо за обсягом», — заявив Арахамія.

Він також додав, що новий морський об’єкт будується в Очакові.

«Ми не можемо, тому що це військовий об’єкт, тому без подробиць», — додав Арахамія.

«І програма оновлення військового флоту в Миколаєві. Тут всі знають, що у військового флоту стан дуже критичний, відповідно, кому як не Миколаєву протягнути руку і відновити наш військовий флот… Коли приїжджав міністр внутрішніх справ, то ми домовилися, що базування і обслуговування регіонального вертолітного парку, який вони закупили, буде здійснюватися в регіоні», — зазначив Арахамія.

Як повідомляв УНН, раніше сьогодні під час робочої поїздки в Миколаївську область Президент України Володимир Зеленський зустрівся з підприємцями з морегосподарської і суднобудівної галузі, щоб обговорити проект закону «Про внутрішній водний транспорт».

Джерело: УНН