721036_w_300

Заступник керівника відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції ГПУ Юлія Кулікова не задекларувала бізнес чоловіка, який пов’язаний із сином Януковича.

Йдеться про частину чоловіка Кулікової у ТОВ «Білдінг Інвестментс Груп».Фірма заснована у грудні 2010 рокуВолодимиром Куліковим (0,01%) та ПАТ «Кепітел Білдінг Корпорейшен» (99,99%). Останнє через фірму-посередника належить Олександру Януковичу.

Окрім того, чиновниця «забула» вказати у декларації частку чоловіка в хлібобулочну фірму «ВКФ «Дебют». Її власники — чоловік та батько Кулікової. Статутний капітал — 150 тис. грн.

За інформацією видання, раніше Куліков працював заступником директора компанії, власником якої є один із топ-менеджерів Януковича-молодшого Едуард Слинько. Із ним у 1997 році Куліков заснував ТОВ «Автолайн», що спеціалізується на оптовій торгівлі автотранспортними деталями. З 2011 року Куліков контролює фірму одноосібно.

Як відомо, Юлію Кулікову призначили заступником начальника відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції ГПУ у вересні 2015 року. Раніше очолювала управління захисту прав і свобод громадян та інтересів прокуратури Донецької області. Керувала управлінням юстиції в Донецькій області. В органах прокуратури з 1998 року.