Скоро Україна може стати епіцентром надзвичайно гучного міжнародного скандалу. Об’єктом цього «вибуху» виступає тривала війна за Суднобудівний завод «Океан» між законним власником Василем Капациною та екс-власником, а тепер рейдером цього ж заводу  російським олігархом і близьким другом президента РФ В. Путіна – Ігорем Юсуфовим. Головним же «бенефиціаром» грядущого міжнародного «цунамі» є такий собі громадянин США з українським корінням Алекс Сулла( Олександр Йосипович Сулла).

Саме пан Алекс Сулла в один ряд із громадянином України Ігорем Ігнатовим є основними дійовими особами російського олігарха Ігоря Юсофова по захопленню та знищенню  перлини  українського суднобудівництва – заводу «Океан». На перший погляд дії Юсофова через свої «щупальця» під назвою Ігнатов-Сулла схожі на звичайну аферу, але основна і першочергова мета – це розвал заводу «Океан», що завдасть могутнього удару по українському судно будівництві. Звісно, все це дійсно схоже на банальне рейдерство, але незабуваймо що між нашою державою та Російською Федерацією триває відкритий військовий конфлікт, точніше війна! Сюди ж додайте анексію Криму! І це все потрібно узагальнити тим, що досі ніхто навіть орієнтовної дати завершення війни та повернення Криму абсолютно не знає!

Відповідно потрібно констатувати що між Україною та РФ триває інформаційна та мілітаризаційна війна! Ворогові аж ніяк не потрібно, щоб у нашої держави зростали потужності по виробництву сучасного озброєння та агрегатів які можуть бути задіяні під час військового конфлікту! А суднобудівний завод «Океан» має надзвичайно потужну базу та оснащення для ремонту та будівництва кораблів, включно військових! До речі, між заводом «Океан» та Міністерством оборони України вже велись перемовини щодо військових замовлень для українських ЗСУ. А це – як ніяк дзвіночок російському агресору про можливе нарощування військово-морських сил України! Приміром, згадайте лише паніку РФ щодо випробувань вітчизняного комплексу крилатих ракет РК-360МЦ «Нептун»!!!… Вже в ближні роки морські кордони України можуть стати нерушимою стіною, питання – чи хоче цього ворог?!…

То можливо українській владі, а особливо правоохоронним органам і розвідці пора вже відпрацьовувати версію по спланованій диверсії знищення українського суднобудівництва?!… І до речі ще один цікавий факт: які плани у Ігнатова(Юсуфова) щодо заводу?!… Це щось явно нікого не цікавить!!! Наскільки відомо, Ігнатов-Сулла(Юсуфов) не сильно акцентують увагу що у планах в них є відновлення суднобудівництва?!!! І ще сюди ж факти: власник заводу Василь Капацина вже приступив до розбудови українських потужностей у суднобудівництві і акцентував увагу на співпраці із Міністерством оборони України! І саме після озвучених планів Капациною – по заказу Юсуфова активізувався спочатку Ігнатов, а згодом і Алекс Сулла!!!

Щодо ролі Ігоря Ігнатова, то про неї ЗМІ писали неодноразово. Та й потрібно бути відвертими про те що справа січневого арешту заводу «Океан» практично тільки за показами Ігнатова – шита білими(точніше зеле$ними) нитками відомо усім, навіть правоохоронцям! Наразі просто ніхто не знає як правильно вибратись із цього «ла-на» куди завели Генеральну прокуратуру кілька її працівників. Нагадаємо, сумнівна репутація Ігнатова аж ніяк не стала на заваді схилити на свою сторону до виконання завдання Юсуфова працівників Офісу прокурора – Олександра Білоуса та Сергія Гончаренка. 12 грудня 2019 року Ігнатов надав Гончаренку завідомо неправдиві покази, що начебто процедура банкрутства відбувалась з численними порушеннями. Проте, тут же він приховав факти, що Верховний суд та апеляційні інстанції – процес банкрутства визнали законним. Згодом, за клопотанням Гончаренко Печерський районний суд м. Києва 13.01.2020 року наклав арешт на все майно ТОВ «Суднобудівний завод «Океан»». Все чим керувався Гончаренко – це покази свідка Ігнатова, який дав неправдиві свідчення. По факту: інших доказів крім слів Ігнатова – немає!

Алекс Сулла своїми діяннями щодо суднобудівного заводу «Океан» зараз заклав «бомбу» яка вже скоро вибухне одним із найгучніших міжнародних скандалів!!! Можна спрогнозувати що цей міжнародний скандал супроводжуватиметься гучними заголовками чи не у всіх світових ЗМІ, зокрема американських!  Де на фоні президентських виборів даний можливий провал посольства США через афериста Алекса Суллу стане важливою зброєю одного із кандидатів у передвиборчій гонці!  Щодо можливих заголовків у світових ЗМІ, то можна уявити їх такими:

– «Посольство США допомогло Путіну розвалити українське суднобудівництво»;

– «Держдеп США став на захист російського олігарха Юсуфова який вже вдруге намагається знищити надію українського судно будівництва»;

– «Американці й росіяни спільно вбили завод «Океан»;

– «Як Держдеп США працював на замовлення Путіна»…

Алекс Сулла дійсно зараз провертає неймовірну аферу на замовлення Юсуфова, його мета втягнути у справу суднобудівного заводу «Океан» Держдеп та Посольство США на стороні Ігоря Ігнатова(хоча всі прекрасно розуміють – що друга Путіна Юсуфова). Його завдання підняти шум, що начебто ущемляють права громадян США! Не секрет, що США зараз для України – стратегічний партнер, точніше – мають колосальний вплив на політичну та правоохоронну сфери нашої країни! Відповідно Юсуфов через Сулла методом продуманої афери залучивши США на свою сторону – спричинить максимально потужний тиск на всі задіяні в розслідуванні правоохоронні органи, зокрема Генеральну прокуратуру!

З відкритих джерел відомо, що Алекс Сулла підтримує тісні зв’язки та співпрацює із громадянином США Мітчем Муланіксом, якого він(Сулла) використовуючи дружні та ділові відносини ввів в оману – тобто зробив одним із ричагів у своїх афері на користь російського олігарха Юсуфова! Муланікс довіряючи Алексу Сулла підписав два листи – один на адресу співробітника Держдепу США, інший – на адресу Генерального Прокурора України Ірини Венедіктової! Варто підкреслити, що дані листи містили завідомо недостовірну інформацію, це запланована частина афери!

Зокрема, лист від 05.05.2020 за підписом Miтчa Муланікса, як представника лобістської компанії George  Gorton, Moore & Mulanim (CШA), який нібито діє від імені компанії ПАТ MC3 «Океан», направлений співробітнику Державного Департаменту США пану Полу Тоу.  В ньому Муланікс повідомляє, що наче є партнером Ігоря Ігнатова – власника  ПАТ MC3 «Океан», та опікується долею цього підприємства!

Також за проханням  Алекса Сулла – Мітч Муланікс 06.05.2020 року підписав й лист на адресу Генпрокурора Ірини Венедікьової. В цьому листі Муланікс зазначив що діє від імені компанії Maritime Investments Inc., яка нібито є інвестором ПАТ MC3 «Океан». Ірину Валентинівну Муланікс просив втрутись у ситуацію  для швидкого вирішення із натяком на сторону Ігнатова та чітким зазначенням – що за вирішенням ситуації слідкує США. Тобто, можна припустити, що Муланікс таким чином мав намір чинити тиск на Генпрокурора!

Тепер щодо Maritime Investments Inc., як інвестора(партнера) ПАТ MC3 «Океан» – це абсурд. Компанія  Maritime Investments Inc., зареєстрована в Каліфорнії 07.05.2020 року – тобто на момент написання листа п. Венедіктовій такої компанії ще не існувало, тому де-факто вона не могла бути інвестором Ігнатова! До того ж з 2013 року ПАТ MC3 «Океан» перебуває у процесі банкрутства, всі операції по обігу акцій заблоковані, що взагалі унеможливлює з 2013 і по сьогоднішній день будь-якій компанії стати акціонером  ПАТ MC3 «Океан» – Maritime Investments Inc. не виключення.

Алекс Сулла втягнув у аферу Мітча Муланікса, і вийшло що разом вони  – обманули Генерального прокурора України Ірину Венедіктову!!!

Алекс Сулла проводить в Україні колосальну аферу на користь Ігоря Ігнатова, екс власника заводу «Океан».  За Ігнатовим зрозуміло що стоїть російський олігарх та друг В. Путіна Ігор Юсуфов, мета якого – розвалити українське суднобудівництво!!!

Дії Алекса Сулли призведуть до масштабного міжнародного скандалу в якому винною стороною залишиться – українська! Зрозуміло і це потрібно сприймати як факт, що Держдеп та Посольство США вивчивши дану ситуацію та усвідомивши в який скандал за допомогою брехні втягує США пан Сулла – в ближній час відреагують та відстороняться від позиції аферистів Ігнатова-Сулла! Адже по факту виходить, що повівшись на аферу Сулли Держдеп та Посольство США прямо намагатимуться допомогти другові Путіна Юсуфову розвалити українське суднобудівництво?!  А цього надіємось США аж ніяк не прагне?!…

Щодо  «винною стороною залишиться – українська», то все просто: наша правоохоронна система вже вкотре покаже свою залежність від міжнародного впливу та реальну боязкість вирішувати справи згідно чинного українського Законодавства! Це щось схоже із «плівками Байдена-Порошенко», де керівництво держави готове чітко виконувати накази ззовні!

Зазначаємо, що на фоні майбутніх виборів у США – ані Держдеп, ані Посольство США розуміючи що Алекс Сулла шляхом афери наражає їх на гучний скандал – не дозволять собі підтримати Ігнатова та російського олігарха Юсуфова перед якими поставили ціль – знищити суднобудівний завод «Океан»!!!

politica.com.ua