КИЇВ. 11 березня. УНН. Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак у середу прибув до Мінська, де разом із заступником керівника адміністрації президента Росії Дмитром Козаком має взяти участь в роботі Тристоронньої контактної групи із врегулювання ситуації на Донбасі. Про це повідомляє «Радіо Свобода», передає УНН.

Зазначається, що інформацію про зустріч підтвердили в посольстві України в Мінську.

Так, повідомляється, що 1 березня Єрмак мав зустріч із Козаком, тоді сторони обговорили наступний обмін полоненими, про який було домовлено під час «нормандської зустрічі» в Парижі в грудні 2019 року.

Голова офісу президента України заявив за підсумками переговорів про намір провести наступний етап обміну полоненими на Донбасі у форматі «всіх на всіх» у березні цього року.

Президент України Володимир Зеленський 5 березня заявив, що українська сторона в Тристоронній контактній групі передала список із понад 200 людей для обміну. Він сподівається, що обмін відбудеться вже цього місяця.

Як повідомлялося в УНН, сьогодні у Мінську почалося засідання робочих підгруп тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі.

Джерело: УНН