Губернатор Бєлгородської області росії В’ячеслав Гладков заявив, що українська армія атакувала місто Бєлгород увечері 8 січня. За його словами, Збройні сили України «завдали ракетного удару», проте, за попередніми даними, жоден із мешканців не постраждав.
«Є серйозні пошкодження на об’єкті інфраструктури. Всі оперативні служби працюють на місцях», – зазначив Гладков.
Крім того, місцеві телеграм-канали інформують про перебої зі світлом у деяких районах Бєлгородської області.
Українська сторона поки що не коментувала ці звинувачення.
Варто зазначити, що після початку повномасштабного вторгнення росії на територію України, різні об’єкти на території російської федерації неодноразово піддавалися повітряним ударам. Найчастіше в 2024 і 2025 роках цілями атак ставали нафтопереробні заводи. Також російські об’єкти на території України зазнають ударів.
Генеральний штаб Збройних сил України підтверджував більшість атак, стверджуючи, що Сили оборони України «системно реалізують заходи, спрямовані на зниження бойового потенціалу російських окупаційних військ, а також на примушення росії до припинення збройної агресії проти України».