Головна Суспільство ДТЕК прогнозує відключення світла 6 липня у світло-сірій зоні у Києві і трьох областях

ДТЕК прогнозує відключення світла 6 липня у світло-сірій зоні у Києві і трьох областях

by Max

За вказівкою «Укренерго» графіки відключень завтра, 6 липня, будуть застосовуватись впродовж всієї доби. У деяких регіонах у вечірні години можливі обмеження також у світло-сірій зоні, повідомляє компанія ДТЕК.

«Київ, Київська область, Одещина, Донеччина, Дніпропетровщина: в вечірні години відключення можуть відбуватись в світло-сірій зоні», – попереджають енергетики.

Водночас в «Укренерго» зазначають, що з 17:00 до 22:00 будуть задіяні три черги графіків погодинних відключень, у решту годин – дві черги.

Раніше в «Укренерго» розповіли, що в Україні з 9 по 24 липня змінять графіки відключень світла. У кожній області в один із днів протягом цих двох тижнів не буде обмежень. Це необхідно для вимірювання фактичного споживання в кожній області.

Читайте також: Член наглядової ради «Укренерго» припустив, коли обмеження енергоспоживання можуть послабитися

В Україні діють графіки погодинних вимкнень світла через комбіновані цілеспрямовані атаки РФ на українську енергосистему. Українські енергетичні обʼєкти упродовж останніх місяців регулярно зазнавали ударів російських ракет і дронів. Електроенергії значно не вистачає для покриття потреб всіх споживачів.

Раніше прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що внаслідок масованих ракетних атак РФ у березні знищено 80% теплової генерації. У Міненерго повідомляли, що через масштабні обстріли енергетичної інфраструктури після 22 березня 2024 року Україна втратила близько 9 ГВт потужностей. Зокрема, дуже постраждали теплові електростанції державної компанії «Центренерго» і гідроелектростанції «Укргідроенерго».

Ще новини