Вашингтон схвалив постачання американської зброї Україні країнами Балтії

Міністр оборони Олексій Резніков підтвердив, що Вашингтон схвалив постачання американської зброї Україні країнами Балтії

Про це він заявив в ефірі українського телебачення, цитує Укрінформ.
“Сьогодні ми отримали згоду США на постачання дуже цікавих речей країнами Балтії, нашими сусідами. І найближчим часом я маю надію похвалитись перед вами що ми отримали те, про що давно мріяли, що давно просили і нам казали, що це неможливо”, – відповів Резніков.
Глава міністерства наголосив, що десяток країн зараз постачають Україні зброю на тлі загрози нової ескалації з Росією: “З десяток країн постачають нам летальну зброю, при чому безкоштовно, в якості підтримки і подарунку. Є країни, де ми купляємо озброєння і це теж нас влаштовує”.

Резніков також згадав позицію Німеччини, яка продовжує блокувати поставки зброї українському війську, зокрема шляхом блокування “придбання Києвом зброї летальної, наприклад, через спеціальне агентство NSPA”.
Міністр запевнив, що прогрес все ж відбувається, й Україна продовжує діалог з партнерами, яким вже надала письмовий запит про потреби ЗСУ.
За словами Резнікова, раніше Україна не могла й мріяти про таку допомогу: “Кількість засобів ураження вже більша, ніж потенційних мішеней”.