У Білому домі застерігають від можливого поширення дезінформації з боку Російської Федерації про результати зустрічі у Женеві, де 10 січня відбувся діалог зі стратегічної стабільності

Як повідомляється на сайті Білого дому, про це речниця Джейн Псакі сказала на брифінгу у Вашингтоні.

“Ми готуємо себе до перспективи і ймовірності – я маю сказати, ніхто повинен дивуватися, якщо Росія поширюватиме дезінформацію про зобов’язання, які ми не брали. Або якщо вона піде ще далі і щось спровокує як привід для подальшої дестабілізаційної діяльності. І тому ми продовжимо наполегливо закликати усіх не вестися на будь-які спроби проштовхування дезінформації”, – заявила Псакі.

Речниця додала, що для президента США Джо Байдена найбільш важливим є донесення позиції про те, що перемовини про Європу не можуть відбуватися без Європи, або перемовини про Україну не можуть відбуватися без України.

Водночас у посольстві РФ в США у соціальній мережі Facebook заперечили, що поширюватимуть дезінформацію.

“Ми рішуче відкидаємо такі інсинуації. Російські офіційні заяви повністю відповідають реальності”, – йдеться у повідомленні.

Водночас за словами Шерман, вона ще не знає, чи Росія збирається зменшувати напруження на кордоні з Україною, де стягнуто величезну кількість російських військ.