Ті, хто самі не зважали на проблему Нацполіції, різко активізувалися для власної вигоди

Ситуацію із бунтом поліцейських швидко підхопили ті, кому завжди було все одно. Порошенко з його партією ЄС, ОПЗЖ, Аваков тощо, усі ті, хто за увесь час не дали гідної зарплатні, не підняли виплати поліцейським – тепер б’ють на сполох, і кажуть, що будуть впливати на ситуацію.

Одне питання, а де ви були раніше? Та навіщо політизувати це питання?

Проблема виникла саме після відходу від посади міністра Арсена Авакова. Усе що він залишив після себе, не можливо відновити за такий короткий час.

А сам глава МВС Монастирський обурений ситуацією у Національній поліції з невиплатою преміальних особовому складу та пообіцяв запровадити заходи з цього приводу.

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський на початку грудня минулого року провів нараду про підвищення грошового забезпечення поліцейським. Поетапно із січня до кінця 2022 року – на 20%. При цьому глава МВС поставив чітке завдання донести це до всього особового складу Нацполіції.

Питання грошового забезпечення та матеріальної мотивації особового складу всіх органів системи МВС для нього пріоритет номер один.

Очевидно, когось не влаштовує правління Монастирського, а саме тих, кому хочеться нажитися на поліції, та продовжувати свої брудні діяння. Тему невиплати премії поліцейським у соцмережах та медіа продовжують розгойдувати. Це наводить на думку про те, що службова недбалість тут могла бути цілком навмисною.