На неординарний крок пішло керівництво Міжнародної федерації хокею (IIHF). Чемпіонат світу серед молодіжних збірних (U-20), який стартував у канадських містах Едмонтон та Ред-Дір, перервали. Причиною стало виявлення хворих на коронавірус у складі кількох команд

Про це йдеться у спеціальній заяві на сайті IIHF.

Спочатку чиновники трималися й у трьох матчах збірним із позитивними випадками коронавірусу зараховували технічні поразки: США – у грі зі Швейцарією, Чехії – із Фінляндією, Росії – зі Словаччиною.

Однак далі стало зрозуміло, що у такому режимі турнір проводити не можна. Окрім занепокоєння здоров’ям учасників ЧС, під сумнів було поставлено його спортивну складову.

Функціонери одразу стали думати про долю турніру. Президент IIНF француз Люк Тардіфф заявив, що з’явилася ідея провести МЧМ “з чистого листа” у червні 2022 року. Поки що все перебуває на стадії розробки, але повністю скасовувати захід не збираються – з урахуванням вкладених коштів та проданих прав на телетрансляції. Швидше за все право організувати чемпіонат залишать Канаді.