Громадянином України може стати не тільки той, хто народився на українській землі, а й той, хто за неї вболіває і готовий віддати своє життя та здоров’я за благо і мир її народу – Монастирський

Днями Президент Володимир Зеленський підписав важливий Закон № 1941-ІХ, який передбачає можливість набуття громадянства України за спрощеною формою тим, хто відзначився перед державою. За цей документ тиждень тому віддали свої голоси 285 народних депутатів.

«Отож, іноземці та особи без громадянства, які воювали за цілісність нашої держави, які проходили чи ще проходять військову службу за контрактом у Збройних Силах України та/або брали участь у будь-яких бойових операціях, зокрема оборони та відсічі збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, отримають громадянство України за особливою спрощеною процедурою»,пише у Facebook Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський.

За його словами, законопроєкт також регулює можливість подання декларації про відмову від іноземного громадянства разом із заявою про прийняття до громадянства України.

«Усі ці люди достойні того, щоб бути повноправними громадянами нашої держави. Тому я охоче підтримую і вітатиму всіх майбутніх українців із новим статусом. Бажатиму його нести гідно та почесно», – стверджує Монастирський.