Троє українських альпіністів першими у світі підкорили гору в Гімалаях, яка не піддавалася жодній експедиції

Троє українських альпіністів Микита, В’ячеслав та Михайло, які підкорили гору Аннапурну висотою 7555 метрів у Гімалаях, повернулися додому.

Як ідеться у сюжеті ТСН, ця гора заввишки в понад 7,5 тисяч метрів славиться своїми крутими, практично вертикальними підйомами. Досі вони не піддавалися жодній світовій експедиції. А українські спортсмени змогли. Посеред неймовірних краєвидів Гімалаї, де мороз до -30 і більше, довкола лавини, потужний вітер і сніг, але ці ночівлі, хлопці, запевняють, уже не забудуть ніколи.

Їх складно не впізнати посеред летовища: величезний спортивний багаж, попечені сонцем і сліпучим снігом обличчя та геть обморожені руки.

На ділі хлопці чотири дні їли по батончику в день. Харчів було обмаль, бо через погані умови експедиція в горах вимушено подовжилася. Кожен із них схуд на понад 10 кілограмів. Донизу їх спускав уже гелікоптер. Тепер їх рідні і друзі зустрічають у Борисполі.

Велика пригода закінчилася. Михайло з родиною летять відігріватися в Туреччину. В’ячеслав та Микита над планами поки що міркують. А подолання вершини прямо в аеропорту всі дружно відсвяткували порцією вареників.