Лукашенко заговорив про можливу війну в Білорусі

Самопроголошений президент Білорусі попросив у президента РФ Володимира Путіна надати йому кілька дивізіонів оперативно-тактичних ракетних комплексів “Іскандер” та припустив, що на території країни можуть розпочатися військові дії.

Про це Олександр Лукашенко заявив в інтерв’ю російському журналу “Національна оборона”, яке цитує Інтерфакс-Україна.

“Мені треба кілька дивізіонів на західному, на південному напрямку. Нехай стоять. Це 500 кілометрів (радіус дії комплексів – УП), бо наш “Полонез” – до 300 кілометрів. Зараз тормошу вашого президента (Путіна – УП), мені потрібні тут ці 500-кілометрові ракетні установки”, – сказав Лукашенко.

Самопроголошений президент Білорусі також згадав, як на російсько-білоруських навчаннях “Захід-2021” було здійснено пуски ракет. За словами самопроголошеного президента РБ, військові знають, “де ракетою треба завдати удару, і “Точку” задіяти, і “Бук-МБ”.

Білоруську армію він охарактеризував як “підготовлену” та “непогано озброєну”. Також Лукашенко припустив, як на території Білорусі могли б розвиватись військові дії.

“Але в нас війна буде інша. У нас лісисто-болотиста місцевість. І якщо проти нас буде наземна операція, нам треба вміти воювати на землі. Ракетами нас можуть накрити, але наземну операцію вони ніколи не проведуть у Білорусі – ми готові до цього”, – підсумував Олександр Лукашенко.