Турецькі «байрактари» – насправді українська розробка

Про це повідомила журналістка програми «Українский формат» на каналі «Перший Незалжений».

«Чому за стільки років окупації РФ, наша країна вимушена закупати патрони, безпілотними закордоном? Чому досі не налагодили виробництва в Україні?», — запитала вона.

За її словами, про це їй повідомив колишній досвідчений військовий.

«Байрактари дуже чутливі, і наприклад коли є туман, він може не побачити своєї цілі. А в свою чергу українські підприємства спромоглися створити такий безпілотник, який набагато перевищує за якістю саме ций „байрактар“, хоча він і так є українським», — заявляє журналістка.

«Проблема в тому, що не цікаво державі закуповувати у своїх оборонних підприємств от ці літальні апарати. Яких ще „схем“ вам не вистачає? Що відбувається в нашому ВПК сьогодні?», — звернулася журналістка до Дениса Ярославського.

Він відповів: «Уявляєте мій подив і шок, коли я почув цей об’єм інформації?»

За його словами, йому про це вже розказували генеральні інженери цих заводів. «У Вікіпедії Bayraktar Akıncı, одним із виробників (помічено — ред.) є „Мотор Січ“, вони ще не встигли навіть це приховати».

Фото\вікіпедія

Журналістка також назвала вартість одиниці звичайного Bayraktar 70 млн доларів, за мінімальну стандарнту поставку, в складі 6 дронів і 3 станції управління.

«А за Bayraktar Akıncı у Вікіпедії вказана вартість 120 млн доларів», -наголосив Денис Ярославський.

Він пояснив що безпілотник нового покоління набагато кращий у своїх характеристиках.

За словами Ярославського, турки замовили у наших двох заводах «Мотор Січ» і «Фед», створити їм безпілотник. Причому у них було із технологій тільки євро, гроші, більше у них не було нічого. «Наші інженери створили ці безпілотники з нуля, і вся оптика створена на заводі „Фед“. Двигуни розроблені на „Мотор Січ“, але тепер за правом і один і другий безпілотник належить Туреччині», — розповів він.

Він пояснює, що Туреччина заплатила за цю інтелектуальну власність, для цих розробили, та їх їм і віддали. «І тепер турки нам продають, увага, у десять разів дорожче, чим вони були по собівартості. Тобто якщо наразі „акімчі“ вартує 120 млн доларів, означає що його собівартість 12 млн».

За словами Дениса Ярославського, інженер одного з виробництв не розуміє, чому в Україні цю технологію не замовила наша влада, та Укроборонпром.

«Вони їздять зараз із пропозиціями створити такі самі безпілотники в Емірати, у Катар. І зараз будуть нові моделі та нові технології. Тому що ті платять гроші. А ми потім купуємо у турків, з їхньою наліпкою», — стверджує Денис.