Усик про тих, хто критикує українських спортсменів за фото з росіянами, – «Трошки хворі»

Олександр Усик (19-0, 13 KO) – чемпіон світу за версією WBA, WBO, IBF та IBO відповів, чому українська влада дозволяє собі критикувати спортсменів, які фотографуються з російськими колегами, а самі вони не можуть влаштувати безкоштовну трансляцію такої рейтингової боротьби, як його протистояння з Ентоні Джошуа (24-2, 22с КО). За словами боксера, це тому, що люди в нашій країні люблять говорити про проблеми, які викликають найбільший резонанс у суспільстві.

Про це спортсмен заявив під час великої пресконференції в Києві. Олександр пояснив, що це робиться для того, щоб імена цих громадян були відомі великій кількості українців.

“Це все хайп. Люди зараз заражені хайпом. Вони хочуть, щоб про них говорили, щоб про них чули. Я розумію, про що ви говорите. Я просто не хочу рекламувати цих людей жодним чином. Ну, трошки хворі. Що тут зробити?” – поділився своєю думкою Усик.

Щодо платних ефірів, Олександр заявив, що він некомпетентний у цьому питанні і не може пояснити, чому українська влада не організувала трансляцію бою.