Семенишин – новий начальник поліції Одеської області: що відомо

Відтепер керуючим Головного управління Національної поліції Одеської області буде генерал Микола Семенишин, і як вже відомо, наказ про призначення його на посаду вже підписаний.

Довідка

Семенишин Микола Олександрович народився 25 листопада 1969 року в Хмельницькій області. Після армії розпочав службу в органах внутрішніх справ в 1990 році міліціонером взводу патрульно-постової служби в Кам’янці-Подільському. Згодом працював в підрозділах карного розшуку і на керівних посадах в органах міліції Хмельницької, Тернопільської областей.
У 2011 році вийшов на пенсію за вислугою років. Працював заступником голови правління ПАТ «СУППР» в Києві. У 2012 році став директором компанії.

Після Революції Гідності повернувся в органи. Очолив УМВС в Івано-Франківській області. У 2015 −2017 роках — начальник ГУПМ в Хмельницькій області.

З вересня 2017 року — начальник ГУНП в Донецькій області.

Кандидат юридичних наук. Був радником голови Нацполіції.

Згодом, генерала Нацполіції 3-го рангу Миколу Семенишина офіційно представили начальником Головного управління Нацполіції Одеської області.


Першочерговим завданням Миколи Семенишина, за його словами, є забезпечення громадської безпеки та правопорядку на території області. Він має серйозні наміри реалізувати програми протидії злочинності «Поліцейський офіцер громади», «Безпечне місто», а також у планах зробити акцент на посилення камер відеоспостереження.

«Своїми першочерговими завданнями я бачу забезпечення публічної безпеки та правопорядку на території області шляхом реалізації превентивних програм протидії злочинності — „поліцейський офіцер громади“, „безпечне місто“, вдосконалення системи відеоспостереження, програм щодо протидії вуличній злочинності, домашньому насильству тощо. На особливому контролі буде питання протидії корупції та контрабанді, боротьба з організованими злочинними угрупуваннями, з лідерами кримінального світу, які впливають на стан в регіоні. Я маю велику надію, що ми також наведемо порядок на території області в питаннях протидії майновій злочинності. Впевнений, що всі разом ми зробимо Одеську область безпечнішою для людей, яким служимо і яких захищаємо», — заявив Микола Семенишин.

Через те, що в Одеській області дуже поширена контрабанда, саме Семенишин той, хто зможе з нею покінчити раз, і назавжди.

Зауважимо, що новий начальник Головного управління Національної поліції Одеської має нагороди, а саме: почеснк грамотк Верховної Ради України, та відзнаку Президента України «За участь в антитерористичній операції».

Зокрема, Семенишин є автором багаточисельних наукових праць, що також показує його професійність.