«Зоря» вилетіла з Ліги Європи, пропустивши за два матчі шість м’ячів

Луганська «Зоря» у повторному поєдинку плей-оф Ліги Європи програла австрійському «Рапіду» і завершила виступ в турнірі. Підопічні Віктора Скрипника продовжать єврокубки в Лізі конференцій — новому турнірі УЄФА.

Поєдинок в «Запоріжжя» на «Славутич-Арені» завершився з рахунком 2: 3. Тиждень тому луганчани поступились 0: 3.

Домашній матч почався для українських футболістів жахливо. Уже в дебюті зустрічі з інтервалом в 5 хвилин вони пропустили два голи.

На 10-й хвилині Фунтасу вдалася точна передача, Грюль вийшов один на один з лівого флангу і сильно пробив в ближній кут без шансів для Шевченка.

Шоковані гравці «Зорі» не змогли швидко прийти в себе і на 15-й хвилині пропустили другий м’яч. Після подачі кутового Граймль пробив через ніг захисників.

Перед перервою господарі скоротили відставання. Гладкий скористався нагодою воротаря і замкнув головою подачу зі штрафного.

У другому таймі на рівному місці отримав травму голкіпер Микита Шевченко, а на 68-й хвилині «Зоря» попустила третій гол.

На останніх хвилинах команда з України мала реальні шанси зрівняти рахунок, коли з інтервалом в 2 хвилини румунський арбітр Іштван Ковач поставив два пенальті. Обидва пенальті бив Шахаб Зейхеді, але зміг реалізувати лише один.