Цей «Шахтар» ще не справжній — Де Дзербі

Фахівець відзначив, що «гірники» могли вирішувати долю поєдинку ще в першому таймі

Головний тренер донецького «Шахтаря» Роберто Де Дзербі прокоментував другу перемогу над бельгійським «Генком» з рахунком 2:1 у кваліфікації Ліги чемпіонів.

«Вважаю, що це дуже складна перемога, тому що „Генк“ — сильна команда, а ми не забили стільки голів, скільки вони заслужили. Така команда, як наша, повинна вже в першому таймі закривати результат.

Думаю, цей „Шахтар“ ще не справжній, ще не та команда. Ми повинні наполегливо працювати, щоб стати нею. Та команда вважатиме, що ніколи не достатньо — якщо заслуговує забити 5-6 голів, вона їх заб’є. А якщо суперник не заслуговує забити — ми не повинні пропускати.

Це дуже молодий колектив, поміняли філософію гри. У нас мало часу, щоб навчити футболістів, але ми повинні показати прогрес якомога швидше», — цитує тренера Tribuna.com.

У плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів «Шахтар» зустрінеться з «Монако». Перший матч донеччани проведуть на виїзді. Поєдинки відбудуться 18 і 25 серпня.