На Україну чекають грози та 35-градусна спека: з’явився прогноз погоди на середу

Погода в Україні у четвер, 29 липня, буде дощовою практично у всіх регіонах, крім півдня країни. Також очікуються грози, а в окремих районах західних і центральних областей – град і сильні пориви вітру до 15-20 м/с.

Відповідна інформація була опублікована на сайті Українського гідрометцентру. Синоптики оголосили по всій території, крім півдня України, 1-й (жовтий) рівень небезпеки.

На заході країни повітря вдень прогріється від +27 до максимум +29 (до +30 градусів на Закарпатті).

У центрі та на півночі буде тепліше, в середньому від +29 до +31. Ще більш висока температура буде в східній частині – від +30 до +32 градусів.

На півдні в середу очікується найвища по Україні денна температура. Там буде від +30 до Криму, в Запорізькій і Херсонській області – від +32, в Одеській і Миколаївській – від +33 градусів. Максимум повітря прогріється до +35.

Додамо, що надзвичайний рівень пожежної небезпеки оголошено в східних, Сумській, Полтавській, Одеській, Миколаївській, Івано-Франківській, Тернопільській, Львівській, Чернівецькій, Вінницькій, Житомирській областях, а також на Кримському півострові.

У Києві та області 29 липня очікуються опади та гроза. Температура вдень від +29 до +31 градуса.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *