Українець Лунін зіграв за «Реал» із капітанською пов’язкою

Український голкіпер «Реала» Андрій Лунін відіграв деякий час із капітанською пов’язкою в таємному спарингу команди проти «Райо Вальєкано». Поєдинок, на який не були допущені представники ЗМІ, закінчився з рахунком 1:1.

Як повідомляє видання Marca, наш співвітчизник з’явився на полі в основному складі разом з такими гравцями першої команди, як Іско, Альваро Одріосола, Мартін Едегор, Марсело. З перших хвилин капітаном був останній, але в перерві його поміняв інший гравець.

Лунін опублікував фотографії з матчу на своїй сторінці в Instagram. На одній з них на лівій руці українського голкіпера можна побачити капітанську пов’язку.

«Закінчуємо другий тиждень тренувань хорошим матчем і продовжуємо ставати кращими», — написав наш співвітчизник під постом.

Нагадаємо, що Лунін перейшов у «Реал» в 2018 році, але дотепер провів лише один офіційний матч за мадридців. У поєдинку Кубку Іспанії проти клубу «Алькояно», який представляє один із нижчих дивізіонів країни, українець пропустив два голи, а його команда сенсаційно вилетіла з турніру.