«Свій» генпрокурор Зеленського назвав його оточення «придуркуватим»

Рябошапка вважає, що нинішнє політичне «фрік-шоу» триватиме не довго

Прихід до влади Володимира Зеленського призвів до зміни еліт в Україні. Нові «обличчя», яких привів до влади та які зараз оточують Зеленського, є «карикатурними, злодійкуватими, а часто – придуркуватими». Таку заяву зробив колишній генпрокурор Руслан Рябошапка, який на початку політичної кар’єри Зеленського був у його команді.

«Люди, які ще два з половиною роки тому формували порядок денний країни і здавалися всесильними, зараз відійшли в тінь та займаються здебільшого захистом свого майбутнього. Звісно, проблемою є те, що нові персонажі, яких привів до влади та які зараз оточують Зеленського, є карикатурними, злодійкуватими, а часто – придуркуватими», – написав Рябошапка у фейсбуці.

Водночас він вважає, що саме «на руїнах цього нетривалого фрік-шоу можуть постати нові еліти з молодого покоління українців». Ці нові політичні сили, на думку ексгенпрокурора, вже виховані на демократичних цінностях, які бачать Україну складовою західного геополітичного простору, а «не осколком совка, у якому «теж були свої плюси».

Володимир Зеленський 25 липня 2019 року у телефонній розмові з експрезидентом США Дональдом Трампом заявив про тоді майбутнього генпрокурора Руслана Рябошапку, що це «на 100% своя людина».

До слова, ще у травні Рябошапка розповідав, що Арсен Аваков на посаді глави МВС став настільки впливовим, що загрожує самому Офісу президента, тому голові МВС уже шукають заміну.

Також Рябошапка розповів, що президент України Володимир Зеленський та представники його команди можуть понести кримінальну відповідальність за низку ухвалених ними рішень.

На запитання, чи напрацювала команда Зеленського «на другий президентський термін, або ж на перший тюремний», колишній генпрокурор відповів, що «очікувань і сподівань українців» команда президента поки не виконала.

За словами Рябошапки, саме Єрмак через юриста Джуліані вів переговори з командою Дональда Трампа, він намагався переконати Зеленського, щоб Україна підтримала Трампа в боротьбі з Джо Байденом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *