Скорочення імпорту свинини в Китай обіцяє знизити світові ціни на харчові продукти

Рекордний попит на імпортну свинину в Китаї незабаром може різко впасти на тлі падіння цін всередині країни. Це, своєю чергою, може значно послабити тиск на світові ціни на м’ясо і знизити хоча б один елемент зростання цін харчові продукти, пише Bloomberg.

Найбільший у світі імпортер свинини може скоротити закупівлі з-за кордону більш ніж на 50% в період з липня по грудень в порівнянні з першим півріччям, оскільки місцеве виробництво зараз дешевше закордонних поставок, сказав Джим Хуанг, аналітик товарних даних Китаю і Америки.

Цього року ф’ючерси на міжнародний еталон свинини на Чиказькій фондовій біржі виросли більш ніж на 25% на тлі високого попиту і зростання цін на корми. Водночас ціни на свинину в Китаї впали більш ніж на 50% через збільшення поставок для відновлення поголів’я після африканської чуми свиней (АЧС).

За словами Хуанга, американська свинина, з урахуванням транспортних витрат і тарифів, наразі коштує дорожче, ніж китайського виробництва.

Падіння попиту на імпортну свинину в Китаї може стати гарною новиною для споживачів у всьому світі. Зростання цін на м’ясо, крупи та олію допомогло підняти ціни на харчові продукти до найвищого рівня з 2011 року, що підсилило побоювання з приводу зростання інфляції.

У першому півріччі внутрішнє виробництво в Китаї збільшилося на 36% в порівнянні з роком раніше і склало близько 27 млн тонн, а кількість вирощених свиней збільшилась майже на 30% до 439 млн на кінець червня.

За весь 2020 рік у Китай було імпортовано рекордні 4,4 млн тонн свинини – більш ніж удвічі більше, ніж роком раніше. При цьому за перші п’ять місяців цього року закупівлі з-за кордону вже виросли на 14% до майже 2 млн тонн. Найбільше м’яса в КНР було ввезено з Іспанії, Бразилії і США.

Однак у міру того, як китайська свинина стала дешевіти, Пекін швидко звернувся до місцевих виробників – лише цього тижня було закуплено 13 000 тонн, минулого – 17 000 тонн.

Агентство зазначає, що до початку цього року уряд продавав свинину зі своїх запасів, щоб охолодити ринок після того, як африканська чума скоротила вдвічі кількість свиней в країні і підняла ціни. У 2020 році Пекін виділив 670 000 тонн держрезервів, що приблизно еквівалентно 15% імпортованої свинини в тому році.

Що стосується яловичини, закупівлі з-за кордону, як очікується, залишаться незмінними з першої половини року через брак місцевого виробництва і високі ціни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *